İp Askı Uygulaması

  İp Askı Uygulaması Ankara

  Yaşlanma olağan bir durum olsa da kadınlar için genç kalma isteği hiç bitmek bilmeyen bir arzu. Genç görünmek ve gençleşmeyi daima önemseyen kadınların yanı sıra erkekler de yaşlanma belirtilerinden oldukça rahatsız. İlaçlara, yer çekimine ve diğer faktörlere bağlı olarak gelişen sarkma ve kırışıklık hem erkekleri hem de kadınları oldukça rahatsız eden bir durumdur. Geçmişte bu yaşlanma belirtilerini yok etmek adına birçok kremi ve kozmetik uygulamalarını deneyen çoğu danışanımız etkilerin kısa süreli olmasından yakınıyorlar. Günümüzdeki teknoloji ve tıbbin birleşimiyle artık yüz bölgesindeki kusurlar yok edilebiliyor. İp askısı ile yüz germe uygulaması gibi birçok uygulama yüzdeki veya boyun bölgesindeki sarkmaları ve kırışıklıkları gidermek konusunda oldukça iddialı. İzsiz olmasıyla daha çok tercih sebebi olan iple yüz germe uygulaması sıklıkla kadınlar tarafından tercih ediliyor. İp askısı ile yüz germe uygulaması hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz bu yazı ayrıca yüz askısı fiyatları 2018 hakkında detaylı bilgileri içerir.

  Ameliyatsız Yüz Germe

  İp Askı Uygulaması

  İp Askı İle Yüz Germe Nedir?

  Yüz askısı Ankara’da merkezimizde uygulanan bir estetik uygulama olup, hastaların rutinlerine hemen dönebileceği bir yüz germe yöntemidir.
  Ameliyatsız yöntemler günümüzde elbette daha çok popüler. İzsiz, acısız bir yöntem olan ip askı ile yüz germe ameliyatsız yüz germe olarak da adlandırılabiliyor. Orta derecede yüz sarkmalarında, kaşların düşmesinde, çene hattı bölgesindeki deformasyonlarda ve boyundaki gıdılar da etkili bir yöntem olan ip askıyla yüz germe işleminde anestezi veya hastanede yatış gerekmez. Aynı gün içinde rutin işlerinize devam edebileceğiniz iple yüz germe uygulaması ameliyatlarda eriyen iplerle yapılır. Yüzün sarkan bölümleri için özel olarak tasarlanmış ipler yardımıyla gerdirilmesini amaçlayan iple yüz germe yöntemi diğer yöntemlere alternatif olarak sunulmaktadır. Cilt üzerinde istenen başarıyı almak için dolgu, botulinum toxin uygulamaları da kombine olarak bu yönteme dâhil edilebilmektedir. 30 dakika süren ip askı ile yüz germe yöntemiyle cilt germe işlemi sonrasında iz bırakılmaz. Cilt üzerinde tek etkisi dalgalanmalar olabilir ancak bunlar zaten 1 hafta içerisinde yok olacaktır. 1.5 yıl ila 2 yıl arasında değişen etkiye sahip olan ip askıyla yüz germe uygulaması vücutta eriyebildiği için çıkartılması gerekmeyen bir uygulamadır.

  İp Askısı ile Yüz Germeye Genel Bakış

  Threadlift yöntemi olarak bilinen ameliyatsız cilt germe uygulamasında temel nokta çok ince iğneler içine PDO eklenir. Cildin altına girilerek bu Polidioksanon ipleri iğneler yardımıyla ciltte bırakılır. Kolajen ve elastinin yerini alan bu ipler sarkan ve gevşeye noktalarda cilde elastikiyeti ve gençleşmeyi sağlamaktadır. Cilt altı kadar cilt yüzeyinde de etkin rol oynayan ip askı uygulaması ile bir taş yerine 3 taş vurabilmek mümkündür. Çünkü cilt tonunu düzenleyici etkisiyle gözenekleri ortadan kaldıran ip askı uygulaması ciltte iyileşmeyi ve güzelleşmeyi sürekli kılar. Anestezi kremiyle yapılan işlemde ağrı veya sızı hissi olmamaktadır. 30 dakika süren bu işlemde ipler 6 ay ila 8 ay içerisinde kendiliğinden kaybolacağı için yeniden çıkarılması işlemine gerek yoktur. Kalıcılığı 2 ila 3 yıl olan ip askı uygulamasının basitliği birçok hastayı düşünceli tutumlara sevk etse de sonucu gören hastalarımız “ iyi ki” demektedir. İp askısı tekniği sayesinde mikro kan dolaşımı artar ve tamir mekanizmalarından sorumlu hücreler hareketlenir. Ciltte üretilen kolajenler ise istenen etkiyi bizlere sunmaktadır. Kol, göğüs, kalça ve bacaklara da başarıyla uygulanabilen ip askı uygulaması çok yönlü kullandığımız bir uygulamadır.

  İp Askısı İle Yüz Germenin Uygulandığı Yerler

  Yaşlanmanın en bariz belirtilerinden birisi olan sarkma ve kırışıklıklar için kesin ve kalıcı çözüm estetik müdahalelerdir. Ameliyatla yapılan tüm müdahalelerde iz kalması ve yoğun anestezi alınması gençleşmek isteyen hastalarımızı ürkütüyordu. Ancak; geliştirdiğimiz bu yöntemle artık gençleşmek çok kolay. Her noktaya rahatlıkla uygulanabilen ip askısıyla yüz germe uygulamasında iz ve acı da yok.

  • Alın çizgilerinde
  • Kaş bölgesinde
  • Kaz ayaklarında
  • Gözaltı torbalarında
  • Gülme çizgilerinde
  • Yanaklarda
  • Sarkmış çene bölgesin de
  • Gıdılarda rahatlıkla ip askısı ile yüz germe uygulanabilir. İzsiz olması tercih sebebi olan ip askısıyla yüz germe işlemi dilediğiniz noktalara da uygulanabilmektedir.

  İp Askısı İle Yüz Germenin Cilt Dokusuna Etkileri

  Popüler gençleşme uygulamaları arasında gösterilen iple yüz germe yönteminin cilde etkisi sadece gençleşme olmayacaktır. Cildin yenilenmesini ve gözeneklerin dahi kapanmasını sağlayan iple yüz germe uygulamasında iğneler uyarım yaparak yaraların iyileşmesinde hızlanmayı sağlayabilir. Organik iplerin bağ dokuda oluşturduğu dayanakları da göz önünde bulundurduğumuzda iple yüz germe yöntemi ciltte kolajen üretimini de sağlar. Cilt üzerinde negatif hiçbir etkisi bulunmayan iple yüz germe uygulamasında günlük rutine hemen dönülebiliyor. Uygulama sonucunda dahi gözle görülür başarılar alınsa da net sonuç için 4 ila 6 hafta beklemek gereklidir. Komplikasyonun çok az olduğu ip askı uygulamasında asimetri problemi bizim yöntemimizde görülmemektedir.

  Ameliyatsız yüz germe işleminin riskleri var mıdır?

  Tüm cilt germe uygulamalarından çok daha az riski olan iple ameliyatsız yüz germede sadece ciltte dalgalanmalar görülebilir. Maksimum 1 haftada ortadan kaybolan bu gamzelenmeler kalıcı değildir. Şişlik morarma gibi etkiler kısa süreli olup 3 gün içinde yok olabilmektedir. Yapılan tüm incelemelerde ve araştırmalarda büyük risklerin görülmediği ameliyatsız yüz germe işlemi ip askı uygulaması son derece güvenli bir yöntemdir.

  İp Askı İle Yüz Germe İçin Uygun Bir Aday Mısınız?

  Anestezi alamayan ya da almak istemeyen ancak gençleşmek isteyen hastalarımıza rahatlıkla ip askıyla yüz germe işlemini uygulamaktayız. Ameliyatın yan etkilerinin olmadığı ve doğal olarak iyileşme sürecinin olmadığı bu mucizevi gençleşme yöntemi hem erkekler hem de kadınlar tarafından oldukça rağbet gören bir yöntem. Ancak her müdahalede olduğu gibi bu yöntem içinde uygun olan hasta var uygun olmayan hasta da. Bu nedenle, ip askısıyla yüz germe uygulaması için uygun bir aday olup olmadığınız ancak doktorunuz tarafından sizlere söylenebilir. Cildinde sarkma ve kırışıklıkları olan tüm 30 ila 65 yaş arasındaki bireylere uygulanabilen ip askıyla yüz germe işlemi genelde genç hastalarda kaş kaldırma amacıyla yapılabilir.

  Yüz Askılama Fiyatları Ankara’da Ortalama Ne Kadar?

  Gençleşme uygulamalarında son yöntemlerden birisi olan ip askı uygulaması basit ve oldukça az riski olan bir işlemdir. Bu nedenle gençleşmek ve yaşlılık belirtilerinden kurtulmak isteyen tüm danışanlarımız bizlere başvurmakta ve bu işlemi gönül rahatlığıyla yaptırmaktalar. Yüz askısı fiyatları konusunda birçok soru alıyoruz ve farklılığın sebebini danışanlarımız bizlere yöneltiyorlar. Yüz askılama fiyatlarında diğer tüm müdahaleler gibi doktorların ve merkezlerin belirlediği fiyatlar olacağından farklılıklar olması çok doğaldır. Kişinin yüz yapısı, problemin derecesi veya diğer kombin uygulamalar sebebiyle yüz askısı fiyatları da haliyle değişebilmektedir. Bu nedenle yüz askılama fiyatları hakkında en doğru bilgiyi doktorunuzla birlikte ön muayene sonrasında almanız sağlıklı olacaktır. Zira kombine yaptıracağınız işlemler ek ücretlere tabi olabileceğinden en başından bu uygulamalara karar vermeli ve net bir fiyat almalısınız. Yüz askılama fiyatlarını öğrenmek ve randevu almak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ya da mail aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ankara Çukurambar / Çankaya semtinde İp Askı uygulaması yaptırmak için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

   Bize Ulaşın!
   Harita