Lazerle Kılcal Damar ve Varis Tedavisi

  Lazerle Kılcal Damar ve Varis Tedavisi

  Varis Tedavisi Ankara ‘da Çukurambar  da bulunan Varis Tedavi merkezimiz de gerçekleştirilmektedir. Genişleyen kılcal damarlar vücudumuzda belirli alanlarda ortaya çıkabilmekte ve bu ortaya çıkış sebebiyle kozmetik kaygılar yaşayabilmekteyiz. Kozmetik açıdan hem erkekleri hem de kadınları rahatsız eden kılcal damarların belirginliği için en başarılı tedavi yöntemi lazerle yapılandır. Araştırmalar sonucunda ve tecrübeler ışığında kılcal damarların yok edilmesi ya da belirginliğin azaltılması lazer işlemiyle mümkün olduğu belirlenmiştir ve kılcal damar tedavisinde lazer yöntemine geçilmiştir. Yüz bölgesinden bacak bölgesine kadar vücudun çeşitli yerinde görebileceğimiz kılcal damarlar sağlığımızı tehdit eden bir problem olmayıp, sadece estetik görüntü açısından bizi rahatsız edebilmektedir. Vasküler lazerler ile damarsal köklü hastalıklar tedavi edilebildiğinden merkezimizde lazerle kılcal damar tedavisi yapılmaktadır. Kılcal damar tedavisi Ankara merkezimizde yapılan yüzdeki kılcal damar lazer tedavisi fiyatları içinse bizleri dilediğiniz zaman arayabilir, bilgi talep edebilirsiniz. Lazerle kılcal damar tedavisi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin yanıtını bu yazımızda bulabilecek, aklınıza takılanlar hakkında detaylı bilgi edinebileceksiniz.

  Kılcal Damarların Belirginleşmesi Estetik Açıdan Büyük Problem Teşkil Ediyor

  Hemanjinomlar yani kızarıklıklar kuşkusuz estetik kaygısı yaratabilen bir durum. Genişleyen damarlar sağlık için büyük bir risk olmasa da ciltte yarattığı etkiler oldukça can sıkabiliyor. Özellikle kadınların rahatsızlık duyduğu yüzdeki kılcal damarlar için birçok çözüm sunulsa da hiçbiri kalıcı olmuyor. Ancak, tıbbin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte lazer birçok alanda istenen sonuçları almamızı kolaylaştırıyor. Kılcal damar tedavisinde de lazerle tedavi günümüzün son yöntemi olup, sağladığı sonuçlar ile hastaları memnun etmektedir.

  Lazerler hedeflenen dokuya ulaşıp kısa bir süre içerisinde bölgesel ısıtma yoluyla problemli bölgeyi tahrip eder. Hedef dokunun daha da küçültülmesi veya ortadan kaldırılması ile yapılan bu tedavi yöntemi oldukça başarılıdır. Yüzde kılcal damar çatlaması tedavisi fiyatları ise diğer yöntemlere göre uygun fiyatlarda yapılan uygulama olması sebebiyle de elbette tercih sebebi.

  Ankara Varis Tedavisi

  Lazer Varis Tedavisi Ankara

  Bacak Varis ve Kılcal Damarlarının Nedenleri

  Ven yetmezliğinin sebep olduğu bacak varislerinde kılcal damarlar patlayabilmekte ve ortaya kötü görüntüler çıkabilmektedir. Toplardamarların yetersiz çalışması sonucu büyük problemler yaşaması olan hasta hem estetik kaygı hem de büyük sağlık kaybı korkusu içindedir. Lazerle kılcal damar tedavisi ile kısa sürede hem görüntüden hem de varislerden kurtulmak mümkündür. Pek çok hastanın mustarip olduğu bu rahatsızlığın temelinde ise genetik, yaşam standartları ve alışkanlıklar gizli. Şeker hastalığının da oldukça etkili olduğu bacak varislerinden kurtulmak için lazerle kılcal damar tedavisi en iyi yöntemlerden birisi olarak biliniyor.

  Kılcal Damar Tedavisine Genel Bakış

  Doğumda veya daha sonra oluşan damarsal lezyonlardan porto şarabı lekesine telengektazilerden gül hastalığına kadar tüm kılcal damarların görüntüsünü kolaylıkla lazer ile düzeltebilmekteyiz. Lazerle kılcal damar tedavisi Ankara merkezimizde ekibimiz yönetiminde yapılır ve tüm problemlerinizden kurtulmuş olarak merkezimizden ayrılırsınız.  Amerika’dan FDA onayı alınan LONG PULSE ND YAĞ LAZER ile yapacağımız tüm lazerle kılcal damar tedavisi işlemlerimizde sizleri detaylı olarak bilgilendiriyor ve öncesi sonrası yapıyoruz.

  Lazerle Kılcal Damar ve Varis Tedavisi Hakkında

  Lazer tedavileriyle bugün en ağır ameliyatlar bile kolaylaşmış ve alınan sonuçlar pozitif yönde artmıştır. Günümüzde lazerlerin sıklıkla kullanıldığı estetik uygulamalarından sonuçlar ise hastaları diğer yöntemlere nazaran daha mutlu etmektedir. İzsiz güzelleşmeyi ve var olan şikayetlerinden kısa sürede kurtulmayı isteyen hastalarımız lazerle tedavileri tercih etmektedir. Tıpkı gül hastalığının yüzdeki kılcal damarlarını belirginleştirmesi gibi varislerin de bacaklarda görüntüsü hastaları mutsuz etmektedir. Hem estetik hem de sağlık açısından danışanlarımızı rahatsız eden bacak varislerini de lazerle kolaylıkla yok edebilmekteyiz.

  Kimler lazerle kılcal damar tedavisinden faydalanabilir?

  Çocuklara dahi uygulanabilen lazer işlemi yan etkisi az olan bir yöntem olup tüm bireylerde de güvenle kullanılabilmektedir. Hamilelere, kanama bozukluğu olanlara, epilepsi hastalarına ve kalp pili olan hastalara asla lazerle müdahale yapılmamaktadır.

  Lazerle kılcal damar tedavisi kaç seansta yapılır?

  Yüzde ya da bacakta ortaya çıkan kılcal damarların varlığına ve büyüklüğüne göre lazerle tedavi süresi değişebilir. Sıklıkla 1 ila 2 seansta çözdüğümüz bu problem için net seans bilgisi ön muayene esnasında verilebilir.

  Lazerle kılcal damar tedavisi ne kadar sürer?

  15 ila 45 dakika arasında bir tedavi süresi olan lazerle tedavi diğer yöntemlere nazaran kısa sürebilmektedir. Hastalar işlem sonrası çok rahat ayağa kalkabilmekte ve günlük aktivitelerine sorunsuz devam edebilmektedir. Ağrı ve şikayetin olmadığı lazerle tedavide genelde seanslar arası 2 ila 3 haftadır.

  Lazerle hangi tip damarlar tedavi edilebilir?

  Mavi ve kırmızı kılcal damarlarda başarıyla sonuç aldığımız lazerle tedavi sıklıkla yüz, yanak, burun kenarları ve bacaklarda tercih ediliyor. Yüzdeki damar çatlaklarına da oldukça pozitif sonuçlar verebilen lazerle kılcal damar tedavisi birkaç seansta çözüme kavuşturulabilmektedir.

  Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

  Ten rengi fark etmeksizin tüm sağlıklı bireylere lazerle kılcal damar tedavisi yapılabilir. Çocuklara dahi güvenle yapılabilen lazer müdahaleleri yan etkileri en az olan tedavi yöntemidir. Tıbbi olarak değerlendireceğimiz hastamız için lazer uygun olmadığı takdirde bu işlemli uygulamamaktayız.

  Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?

  • 6 ay süresince izotretinoin tedavisi alanlara
  • Şeker hastası olanlara
  • Gebelik şüphesi taşıyanlara
  • Deri lezyonu ve nevosellüler nevüs yani beni olanlara
  • Kanama bozukluğu yaşayanlara
  • Epilepsi hastalarına
  • Keloid gelişimi olanlara
  • Kalplerinde pil taşıyan hastalara katiyen lazerle tedavi uygulanmaz.

    Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Nerelerde Kullanılıyor?

  Lazer bilindiği üzere birçok kozmetik uygulamasının kalbinde yer alıyor. Kılcal damar tedavisinden akne problemine kadar birçok alanda etkin rol oynayan lazerin kullanım alanları oldukça geniştir. Pozitif sonuçlar vermesi sebebiyle lazerler güvenle tüm hastalara tarafımızdan kullanılmaktadır.

  Kullanım Alanları

  • Kahverengi noktalarda
  • Antiaging uygulamalarında
  • İyi huylu benlerde
  • Kırmızı noktalarda
  • Güneş lekelerinde
  • Port şarabı lekelerinde
  • Akne sonrası eritemlerde
  • Rozasea hastalığında
  • Genişlemiş yağ bezelerinde
  • Et benlerinde
  • Örümcek ağı şeklindeki damat çatlamalarında
  • Mavi mor damar büyümelerinde
  • Siğillerde
  • Göz kapaklarında yer alan yağ birikimlerinde etkin olarak lazerle tedavi yöntemine başvurmaktayız.

  Yüzde Kılcal Damar Çatlaması Tedavisi Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

  Ankara lazerle kılcal damar tedavisi uygulamalarımızda ilk olarak ön muayenede var olan sağlık problemlerinizi araştırıyor ve daha sonra bu uygulama için engeliniz olup olmadığına bakıyoruz. Sağlığınızı gerçekten önemsediğimiz için detaylı incelemeler sonrasında lazerle kılcal damar çatlaması tedavisini yapma kararı alıyoruz. Birçok merkezden merkeze doktordan doktora göre değişebilen bu tedavinin fiyatları hastaya göre de değişebilir. Varisleri olan bireylerde alanın büyüklüğü kıstas alınırken yüzdeki lezyonların varlığının değerlendirilmesinden sonra net bir fiyat verilebilmektedir. Yüzde kılcal damar çatlaması tedavisi fiyatları ise ön muayene esnasında doktorumuz tarafından verilebilir. Lazerle kılcal damar tedavisi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları ise bizleri arayarak sorabilir, uzmanlarımızdan yanıtlarını güvenle alabilirsiniz. Tüm uygulamalarda randevu alabilir, konforlu bir şekilde rahatsızlıklarınıza kalıcı çözümleri merkezimizde bulabilirsiniz.

   Bize Ulaşın!
   Harita