Q Switched Nd YAG Lazer

  Q Switched Nd YAG Lazer Ankara

  Q Switched Nd Yag Lazer yeni geliştirilmiş bir cihaz olup ve enerjiyi vücutta eşit dağıtırken dermiste fibroblast aktivasyonuna bağlı elastin ve kolajen üretimini arttırarak cilt lekelerini yok eder.  Q Switched Nd Yag Lazer ayrıca dövmeleri ve kalıcı makyajın silinmesi konusunda da etkilidir.

  Q Switched Nd Yag Lazer’ler ile problemli bölgeye atış yapıldıktan sonra, burada bulunan dövme ve lekeli hücre atığı çok küçük parçalara ayrılır ve sonrasında vücudun savunma hücreleri tarafından yok edilir. Q-Switched teknolojisi, dövme pigmentlerini çok küçük parçalara ayıran kısa ve yüksek pikli enerji darbeleri üretir. Parçalanan bu küçük parçalar da daha sonra vücudun kendi lenfatik sistemi ile dışarı atılır. Ankara’da

  Lazer YAG Ankara

  Q-Switched ND Lazer YAG

  Q Switched Nd Yag Lazer Lutronic tarafından üretilmiştir ve sağladığı üstün başarılar nedeniyle ödüllendirilmiştir. Dermatolojik ve estetik uygulamalar için özel tasarlanan SPECTRA, 4 farklı dalga boyu üretebilir ve sağlıklı dokulara hiç zarar vermeden foto-mekanik bir sistemle pigment bozukluklarını yok eder. Nd:YAG 1064 nm dalga boyu, koyu renkli dövme, dermal pigmente lezyonlar ve cilt yenileme tedavilerinde kullanılırken, Nd:YAG 685/650/532 nm dolga boyu ise açık renkli dövme ve güneş lekelerinin tedavisinde etkilidir.

  Kalıcı Dövme ve Makyaj Sildirme

  Ankara ‘da Dövmenizi sildirmek veya kalıcı makyajlarınızdan kurtulmak istiyorsanız q switch lazer yönetimini tercih edebilirsiniz. Çukurambar ‘da bulunan kliniğimizden dövme sildirme işlemi için randevu talep edebilirsiniz.

  Ankara Kalıcı Dövme Silme

  Lazerle Kalıcı Dövme Silme Ankara

   Bize Ulaşın!
   Harita