Yorumlarınız

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Servet hocammm 🙂 Muhteşem bir kişiliğe sahipsiniz. Özü sözü bir kişi olduğunuzu operasyonum öncesi, esnası ve sonrasında çok net gördüm. İşini severek yapan bir kişinin dışa vurumu siz olmalısınız.. Güzelliğime güzellik kattığınız için teşekkür ederim 🙂

M.K.


Cilt hastalığım vardı. Birçok yere gidip çözüm bulamamıştım. Tavsiye üzerine Servet beye ulaştım. Şu anda her şey yolunda. Kendisine büyük minnet duyuyorum. Tedavi esnasında beni hiç kandırmadığı için de teşekkür ediyorum.

T.A.


Servet Usta da işini başarı ve mutlulukla yapan dünyanın şanslı insanları arasında 🙂 Hocam sizi tanımaktan büyük mutluluk duydum. Başarılarınızın devamını, hastalarınızın her zamanki gibi mutluluğunu diliyorum.

B.G.


Servet bey selamlar… Ben lazer epilasyon ve lazer ile ben tedavisi yaptırdım. Sonuçlarından çok memnun kaldım. İşinizin devamında başarılarınızın daim olmasını diliyorum.

M.Ç.


Servet hoca işinde gayet başarılı, hastasıyla iyi ilişki kurabilen birisi. Benimle çok yakından ilgilendiği için kendisine teşekkür ediyorum.

M.A.


Öncelikle sizi dinliyor, annemi götürmüştüm 1 ay önce. Normalde tekrarlayan bir rahatsızlığı vardı. Fakat kesinlikle sorunu kökten çözdü.

P.S.


Yorumunuzu Gönderin!


İletişim Formu

Bize Ulaşın!
Harita