H 100 Gençlik Aşısı

H 100 Gençlik Aşısı Ankara 

H 100 gençlik aşısı uygulama merkezi olarak Ankara Çukurambar / Çankaya semtinde bulunan kliniğimizden randevu alarak hem H100 gençlik aşısı 2019 yılındaki fiyatları konusunda bilgi alabilir talep edilmesi durumunda da randevu alabilirsiniz. H100 gençlik aşısı yaptıran danışanların yorumları her zaman çok olumlu olmuştur. H100 aşısı ile ilgili şikayet ve yorumları okumadan önce lütfen Uzman Dr. Servet Usta’dan bilgi alınız.

H 100 Gençlik Aşısı Nedir?

Deride gözlenen elastikiyet kaybı, nem kaybı, cansız görünüm ve sarkma gibi yaşlılık belirtilerine karşı anti-aging etkisiyle H 100 aşısı geliştirilmiştir ve Avrupa’nın birçok ülkesinde doktorlar tarafından hastalarına güvenle uygulanan bir uygulamadır. Yoğun miktarda hiyaluronik asit, vitamin, mineral,  amino-asit ve bunlara yardımcı ek maddeler içerir.

Hiyalüronik Asit Aşısının (H 100 Aşısı) Temel Kullanım Amaçları Nelerdir?

H 100 aşısı derinin nem kapasitesinin artmasına, sarkan ve deforme olan bölgelerin sıkılaşmasına ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olan bir uygulamadır.

İçeriğinde bulunan yüksek orandaki hiyaluronik asit ve bilinen en güçlü antioksidanlardan olan ‘mannitol’ sayesinde ödem çözücü olarak etki gösterir. H 100 aşısının diğer bilinen mezoterapi uygulamalarından farklılığı bu içerik sayesinde açığa çıkar ve etki süresi diğer tedavi yöntemlerine göre daha uzundur.

Ankara h100 Gençlik Aşısı

H 100 Gençlik Aşısı Uygulama Merkezi Ankara

Hiyalüronik Asit Aşısının (H 100 Aşısı) Cilde Faydaları Nelerdir?

H 100 aşısı derideki su tutumunu arttırarak dokuların nemlilik miktarını dolayısıyla elastikiyetini arttırır. Bunun dışında;

  • Cilde parlaklık verir.
  • Ciltteki hücre yenilenmesini hızlandırır.
  • Hücrelerin yeniden yapılanmasını sağlayarak derinin yaşlanma sürecini geciktirir.
  • Deride sıkılaşmayı sağlar.
  • Kırışıklıkları etkin bir şekilde açar.

Hiyalüronik Asit Aşısının (H100 Aşısı) Kullanım Alanları Nelerdir?

H 100 aşısı vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir. Bunlar arasında yüz, boyun, gıdı bölgesi, dekolte ve el üzeri sayılabilir.

Kimler H 100 Aşısı Yaptırmalı?

Derisinde görünür miktarda elastikiyet kaybı, kırışıklık, aşırı kuruluk ve nem kaybı yaşayanlar ayrıca daha canlı ve aydınlık bir görünüm isteyenler H 100 aşı tedavisinden faydalanabilirler.

Yaptırmak için Uygun Yaş Aralığı Nedir?

20 yaşından büyük bireylerde güvenle uygulanabilir.

Bize Ulaşın!
Harita