Somon DNA Gençlik Aşısı

Somon DNA Gençlik Aşısı Ankara

Somon DNA Gençlik Aşısı tekniğinde, saf hiyalüronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülleri kullanılarak ciltte hücre yenilenmesi sağlanır ve bu yöntem özellikle son dönemlerde son derece popüler olan bir cilt gençleştirme yöntemidir.

Bu yöntem gençlik aşısı adıyla da bilinmektedir. Hızlı canlandırma ve gençleştirme etkisi sebebiyle kişiler tarafından sıklıkla talep görmektedir. Ankara ‘da bu uygulamayı yaptırmak isterseniz eğer Çukurambar / Çankaya ‘da bulunan Uzman Dr. Servet Usta’nın kliniği ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Size en uygun olan randevu tarihi belirlenerek gerekli muaye yapıldıktan sonra fiyat verilecektir.

Somon DNA Ankara Uygulama

Somon DNA Gençlik Aşısı Uygulama Merkezi

Somon DNA Gençlik Aşısı

  • Cilt gençleştirme
  • Cilt yenileme
  • Yüzeysel kırışıklık giderme
  • Yeni kırışıklık oluşumunu önleme
  • Sarkmaların giderilmesi
  • Cilt lekelerini azaltma
  • Sivilce izleri
  • Sivilce oluşumunu önleme tedavileri için kullanılır.

Somon DNA’nın Cilde Faydaları Nelerdir?

Bu yöntem ciltte ekstra nemlenme sağlar. Somon DNA’nın içerisinde yüksek miktarda hiyalüronik asit bulunur. Hiyalüronik asit de cilt nemlendirmede son derece etkili bir maddedir. Cildi daha canlı ve parlak göstermeye yardımcı olur. Bunu da içeriğindeki vitaminler, minareller, aminoasitler, proteinler, inorganik tuzlar gibi faydalı içeriğiyle sağlar. Ayrıca ciltteki kolajen yapımını uyarır.

Somon DNA Aşısı’nın içeriğinde bulunan temel madde somon balığı DNA’sıdır. Somon balığı DNA’sı, yapı olarak insan DNA’sına en çok benzeyen DNA’dır. Bu nedenle de kolajen yapımında çok etkilidir. Kişinin cildi yaklaşık 3-4 ay içinde sıkılaşarak daha dolgun bir görünüme kavuşur.

Somon DNA aşı tedavisi, anti-aging amacıyla yani yaşlanma karşıtı etkisi sebebiyle ciltteki ince çizgilerin giderilmesi için de sıklıkla uygulanmaktadır. Bunun yanında, çok kuru bir cilde sahip olan kişilerde, cilde nem vermesi amacıyla da uygulanabilir. Somon DNA gençlik aşısı, istisnasız herkese uygulanabilir.

Ankara Çukurambar / Çankaya semtinde bulunan kliniğimiz de

Bize Ulaşın!
Harita