Örümcek Ağı Estetiği

  Örümcek Ağı Estetiği Ankara

  Her geçen gün birçok faktöre maruz kalan cildimizde birtakım değişiklikler yaşlanmaya bağlı olarak gün yüzüne çıkıyor. Yaşlanmanın ilk belirtilerini veren yüzümüzdeki kırışıklıklar ve sarkmalar ise hem kadınları hem de erkekleri oldukça rahatsız ediyor. Yüz, boyun ve göz çevresinde oluşan bu görüntüleri ise birçok medikal ürün ya da kozmetik ilaçlarla yok etmek ne yazık ki pek mümkün olmuyor ya da etkileri geçici oluyor. Bu sebeple, genç kalmak veya genç görünmek isteyen tüm danışanlarımız bu uygulamaya büyük bir rağbet gösteriyor. Kolajenin azalmasıyla ortaya çıkan bu problem ameliyatsız iple yüz germe cerrahisine alternatif olarak gösteriliyor. İplerin vücudu reaksiyona hazırlaması üzerine kurulu bu tedavi yönteminde vücut biyolojik fibtoplast, kolajen ve elastin üretmeye başlıyor. Lifting etkisini de yaratan iğneler sonrasında daha genç görünen bir cilde kavuşmak mümkün hale geliyor. Örümcek ağı uygulaması Ankara’da doktorlar tarafından yapılan uygulamalardan sadece birisi. Örümcek ağı estetiği öncesi sonrası resimlere bakıldığında dahi olumlu sonuçları gören birçok hastamız özgüvenini bizimle yeniden kazanıyor. Örümcek ağı estetiği hakkında daha detaylı bilgiyi alabileceğiniz bu yazımızda aynı zamanda örümcek ağı estetiği fiyatları yapılacak cilt ve alan ile değişiklik gösterebilmektedir.  2018 ve 2019 yılında uygulamaların fiyat bilgisine bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

  Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

  Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden sadece birisi olan örümcek ağı estetiği de temelde yüzde sarkan bölgeleri germe ve yeniden form kazandırma uygulaması olarak biliniyor. Yer çekimine ya da yaşa bağlı olarak gelişen çizgiler gittikçe derinleştiğinde ortaya büyük kırışıklıklar çıkıyor. Hanımların genç kalma isteğine ters düşen bu durum için büyük ameliyatlara ise artık gerek yok. Yüz bölgesinde var olan sarkma, kırışma veya bollaşma problemlerine örümcek ağı estetiği ile kolayca çözüm üretilebiliyor. Estetik cerrahiye alternatif olarak gösterilen örümcek ağı estetiği genelde ameliyatsız yüz germe işlemi olarak da biliniyor.

  Ankara Örümcek Ağı Tedavi Merkezi

  Örümcek Ağı Tedavisi

  Örümcek Ağı Estetiği Hakkında Genel Bilgiler

  Cerrahi ameliyatlarda kullanılan polidiaksanon ipler cilt altına örümcek ağı estetiği ile yerleştirilir. İnce uçlu iğneler yardımıyla yerleşen bu iplerin bünyeye hiçbir yan etkisi yoktur. İnce uçlu iğneler yardımıyla cildin alt dokusuna örümcek ağı işlermiş gibi işlenen bu ipler uzun ömürlüdür. Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden birisi olarak bilinen bu yöntem ile estetikte amaç vücudun tekrar kolajen üretmesine teşviktir. Sorunlu alanlara işlenen bu ipler aynı zamanda yüzü de gerdiği için lifting etkisi de yaratır. Cildin canlanması, toparlanması ve gerilmesi ise hemen gözle gözlemlenir sonuçlardandır.

  Örümcek Ağı Estetiği Neden Çok Tercih Ediliyor?

  En etkin sonuçların alınabildiği örümcek ağı estetiği ameliyatsız yüz gençleştirmede en iyi yöntemdir. Kısa sürede uygulanan ve şişlik gibi komplikasyonlara neden olmayan örümcek ağı estetiğinde danışanlarımız sosyal hayatlarına uygulama sonrası devam edebilmektedir. Cilt germe işlemini başka müdahaleye gerek kalmadan yapabilen örümcek ağı estetiği bir taşla iki kuş olarak danışanlarımız tarafından beğeniliyor.

  Hemen işlem sonrasında canlanmaya başlayan ciltte gözle görülür sonuçlar alınabiliyor. 3. Aydan itibaren etkisini tamamen gösteren örümcek ağı estetiği kişiye bağlı olarak 3 sene kadar etkisini koruyabiliyor. Tekrar yapılabilmesi ise örümcek ağı estetiğinin tercih edilmesinde önemli bir faktör. Ameliyatla yüz germe sadece 1-2 kez yapılabildiği için örümcek ağı estetiği hastalar tarafından daha çok rağbet görülüyor.

  Ameliyatsız İple Yüz Germe Uygulamasını (Örümcek Ağı Estetiği) Ne Zaman Yaptırmalı?

  Örümcek ağı uygulaması Ankara’da doktorlar tarafından yapılan bir uygulama olup genellikle yüz bölgesinde kırışıklık ve sarkma şikâyetiyle gelen hastalarımıza önerdiğimiz bir yöntemdir. Siz de ameliyatsız iple yüz germe uygulamamızı yaptırmak istiyorsanız gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına emin olmalısınız. Örümcek ağı estetiği Ankara merkezimize gelerek dilerseniz ön muayene ile size yüzünüzdeki şikâyet ettiğiniz noktaların durumu hakkında genel bilgi verebilir ve bu uygulamanın ne derece başarılı olabileceğini aktarabiliriz.

  Eğer siz de aşağıdaki durumlardan en az birine sahipseniz bizim nezdimizde örümcek ağı estetiğine uygun bir adaysınız.

  • Yüz bölgesinde ince çizgiler / Kırışıklıklar
  • Yüzde sarkmaların varlığı
  • Göz kapakları ve altlarında çiziğiler / Kırışıklıklar
  • Ağız ve dudak bölgesinde kırışıklıklar
  • Çene altınız sarkıyorsa örümcek ağı estetiği için uygun bir aday olabilirsiniz.

  Örümcek Ağı Estetiği Uygulamasının Etkileri Nelerdir?  

  Yüz bölgesindeki şikâyetlerinden kurtulmak isteyen birçok danışanımız geçici çözümlerden yakınıyor. Medikal ilaçlar, kozmetik ürünlerine servet harcayan danışanlarımız etkilerin genelde 3 ila 1 hafta içinde kaybolduğundan şikâyetçiler. Örümcek ağı estetiği ise 3 yıl gibi uzun bir süre kişide etkisini sürdürebilmektedir. Tekrar uygulanabilir oluşu da danışanlarımızın tercih sebeplerinden sadece birisi. Daha güvenli ve hızlı sonuçların alındığı örümcek ağı estetiğinde sarkan yanaklardan ve çene gıdısından kurtulmak mümkün. Elastikiyeti kaybolan bölgeleri yeniden canlandırmayı amaçlayan örümcek ağı uygulamasında PDO ameliyat iplikleri tercih ediliyor. Cildin altına minimum düzeyde yapılan bu müdahale sonrasında çok başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

  Örümcek Ağı Estetiğinde Risk Durumu Nedir?

  Her müdahalede olduğu gibi örümcek ağı estetiğinde de risk bulunmaktadır. Uzman doktor ve deneyimli kadro ile yapıldığı takdirde güvenli bir yöntem olan estetikte riskler kişiden kişiye değişebilmektedir. Anestezi alamayan bireylere yapılamayan bu estetikte ölüm, felç kalma gibi riskler yoktur. PDO ismi verilen ameliyat iplikleri zaten sağlığa uygunluğu kanıtlanmış iplikler olup genelde tüm ameliyatlarda dikiş için kullanılmaktadır. Bu nedenle, bu ipliklerden doğacak hiçbir risk yoktur. Küçük morlukların haricinde hiçbir riski bulunmayan bu estetiği son yıllarda en popüler uygulamalardan birisi.

  Örümcek Ağı Estetiği Öncesi Sonrası Yapmak İçin 30 Dakikanız Olacak!

  Açık ameliyatlar gibi etkisini aylar sonra görmeyeceğiniz bir yöntem olan bu estetiği ile ameliyat sonrası makyaj bile yapabilirsiniz. 30 dakika kadar süren bu işlem ile öncesi sonrası yapmak için sabırsızlanan hastalarımızdan olmanızı istiyoruz. Örümcek ağı estetiği Ankara merkezimizi arayarak aklınıza takılan tüm soruları bize yöneltebileceğinizi unutmayın!

  Örümcek Ağı Estetiğinde Geriye Dönüş

  İhtiyaç duyulması halinde yine kısa bir süre içerisinde estetiği tersine çevrilebilen bir uygulamadır.

  Örümcek Ağı Estetiği Fiyatları 2019 Ortalama Ne Kadar?

  Genç kalmak ve gençleşmek elbette herkesin tek isteği olsa gerek. Ve bu uğurda birçok riskli yöntemler ve ameliyatlara “ evet “ denilebildiği ise kaçınılmaz bir gerçek. Hiçbir riski bulunmayan ve kalıcı çözümleri hızlıca aldığımız bu estetik ise son yılların en popüler gençleşme uygulamalarından birisi. Lifting etkisinin de avantajıyla birlikte hastaya oldukça iyi sonuçlar veren estetik için fiyat skalası kişiden kişiye doktordan doktora göre değişebilmektedir. Bu nedenle, örümcek ağı estetiği fiyatları 2019 bilgisi için yapmanız gereken tek şey bizleri aramak veya randevu alarak doktorumuzla yüz yüze görüşmek. Tüm şikâyetlerinizi sona erdirecek estetiği fiyatlarında net bir bilgi sahibi olmak için Ankara’daki merkezimize gelebilir ya da bizleri telefonla arayabilirsiniz.

  Unutulmaması gereken nokta ise; bu uygulamaların tek bir fiyatı yoktur. Yapılacak alanın yüzeyine ve doktorun tekniklerine göre değişebilen fiyat skalasını göz önünde bulundurmak en doğru seçenek olacaktır.

   Bize Ulaşın!
   Harita